[]

Tıkanan ama akmayan tek burun deliği ve covid

Hanım covid oldu yıllar sonra ilk defa. Ben negatifim aynı gün tesadüfen test olmuştuk. Kendisi de gayet normal geçriiyor evde. Ayrı odalarda takılıyoruz, wcler ayrı falan. Neyse. Perşöebe günü pozitif cıktı. Benim ise bugün tek burnum hafif tıkalı gibi, ıslak ama kendliğinden akmıyor yani öyle duruyor. Boğazımda da arada aklıma gelen bir yanma var. 2 gecedir pencere açık yatıyorum bu arada onun da etkisi olabilir ama Acaba ben de kaptım mı bunu? Pazartesi test olucam zaten ama napayım ben şimdi. Biraz da halsizlşk var. Gerçi o erken kalkmamdan olabilir.
 
Covid olabilir.
Varsa vitamin d c b12
Dinlenme
  • ceketimi alip cikcam  (02.04.22 19:30:49) 
Hayatımda ilk defa, burnum tıkanıp akmadiginda covid olmustum


  • abuzer  (03.04.22 05:52:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.