[]

Evde covidli varken bulaşık yıkama

Onun kullandığı çatal bıçak tabak bardak vs benimkileri aynı aeferde yıkasam 60 derecede bulaşık makinesinde yanlış bir hareket yapmış olmayız herhalde değil mi? Plastik çatal bıçak alalım demiştim ben sonradan vazgeçtik.
 
Sorun olmaz. Sıcak su, bulaşık deterjanı vs derken yeterince yıkanmış oluyor zaten bulaşıklar. Virüs ceperleri o kadar dayanıklı organizmalar değil.


  • fraise  (02.04.22 14:35:07 ~ 14:35:40) 
İçiniz rahat etsin diye onun kullandıklarını çamaşır suyu ile çalkalayıp koyabilirsiniz makineye.


  • lancelot du lac  (02.04.22 14:58:51) 
istersen 20 derecede yika sorun olmaz.


  • divit  (02.04.22 16:01:04) 
covid oyle bulasmiyor. camasir suyuna falan gerek yok.


  • hot potato  (02.04.22 17:01:10) 
Bu kadar endişelenmenize gerek yok. Boşuna plastik atık oluşturmayın. Deterjanlar iyi temizliyor zaten.


  • sevilen progressive türkücü  (02.04.22 17:23:41) 
Kolanyanın öldürdüğü virüs için kafaya takmaya gerek yok 20 derece +1


  • ceketimi alip cikcam  (02.04.22 18:04:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.