Xbox vs PS

Xbox sıfırı 5.500 ithalatçı garantili
Xbox sıfırı 7.000 yurtiçi garantili
Ps biliyorsunuz

İkinci el 4.800 tl buldum

Ne yapayım?

edit: bu fiyata x yoktu, series s için yazmıştım.

Şu ekonomik durumda kesinlikle xbox + gamepass aboneliği.

Fakat sorunuz biraz havada kalmış. Bu saydığınız cihazların modelleri neler xbox series S mi series X mi playstation 4 mü 5 mi..
  • ananiyimioguz  (01.04.22 21:51:44 ~ 21:55:48)
İthalatçı garantili aldım ben. 11 ay da Microsoft garantisi çıktı. Takılıyoruz.

  • baal  (01.04.22 23:17:50)
xbox series s 7000 tl ise, series s alınmaz bence. ssd'li ps4 çünkü benim gözümde.

series x / ps5 dersen o zaman tartışılabilir.

ben olsam 2. el ps5 alırdım msrp fiyatı altında satan bulursan(ki bulabilirsin) şu yeni ps plus sistemi bizim yüzümüzü güldürür gibi. güldürmezse de, satıp xbox'a geçebilirsin sonuçta ama xbox'ı satmak daha zor olur.
  • floydian  (01.04.22 23:24:17)
eski bir ps4 oyuncusu olarak xbox series s + game pass aldım, mis gibi gideriyor oyun ihtiyacımı. yılda iki tane exclusive çıkacak da oynayacağız diye şu devirde ps almanın hiçbir mantığı yok. ayrıca series s, triple a oyunları gayet kaldırıyor. şimdiye kadar herhangi bir oyunda kasıldığını görmedim.

  • sir gawain  (01.04.22 23:26:14 ~ 23:28:50)
Şuan ne kadara geliyor bilmiyorum ama yaz aylarında Amazon Almanya'dan almıştım Xbox Series S'i. O zaman gümrük vergisi depozitosu vs hepsi dahil Türkiye fiyatlarına nazaran çok çok daha uyguna gelmişti. Aklınızın bir ucunda bulunsun hocam.

Xbox Series S ve Game Pass müşterisi olarak diyebileceğim en önemli şey, profesyonel oyuncu değilseniz her türlü en avantajlı ikili. Bana göre fiyat/performans kriteri olarak ikinci bir alternatif yok Xbox Series S'e. Ama yok siz diyorsanız ki; kardeşim ben yüksek grafik istiyorum, işim gücüm bu olacak o zaman size önerim konsol yerine masaüstü oyun sistemi toplamanız. Bunun haricinde günlük kullanım için Series S fazlasıyla kâfi.
  • skzr  (01.04.22 23:26:46)