[]

yht ve evcil hayvan

Kedimi Ankara'dan Eskişehir'e götüreceğim. Evcil hayvan bileti alarak yanımızda götürebiliyormuşuz fakat tıklım tıkış trenlerde evcil hayvan taşıyanların hayvanı koltuğa almadıklarını gördüğümü hatırlıyorum ben. Benim kedi için alacağım koltuğu başkasına bi daha satıyorlar mı? Yoksa kediyle yanyana gidebiliyor muyum? Başkasına satıyorlarsa kaybedeceğim bir kavgayı etmeye hazırlamak istiyorum kendimi :)

Bi de bu ilk yolculuğumuz olacak, kediyi de yeni sahiplendim zaten. 1,5 saat süren bi yol ama hayvanı rahat ettirecek tavsiyeleriniz varsa açığım.


 
Birkaç sefer gördüm, yan yana seyahat ediyolar sahipleriyle.
2 koltuk satın almış oluyorsunuz yani.
Kutusundan-çantasından çıkarmak yasak galiba.
Müşteri hizmetleri düzgünce anlatır aslında.
  • megalomaniac  (01.04.22 15:47:00) 
Veterinerden zorunlu aşılarının yapıldığına ve seyahat edebileceğine dair bir izin belgesi almanız gerekiyor. Kedinizi yanınıza koyup seyahat edebilirsiniz, miniği rahat ettirme tavsiyesi olarak belki seyahat kutusuna feromon sıkabilirsiniz veterineriniz ile görüşüp. Seyahat ederken kedinin yanına su ve mama koymamanızı öneriyorum zaten kısa bir yolculuk, suyun mamanın yüzüne pek bakmayacaktır, dilerseniz ödül maması böyle bisküvi gibi olanlardan verirsiniz bir iki tane.


  • laputa  (01.04.22 21:11:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.