[]

Eski telefon numaram kullanilacak,Whatsap ve diğer mesajları nasil silerim?

Yeni bir hat aldim, bir sebepten eski hattımı bir başkasına vermem gerekiyor. Eski hattimi kullandığım cihaz bende kalacak. Yani sadece hatti vericem. Nasil temizleyebilirim bu hatti tamamen, kişiler mesajlar vs vs?
 
"Whatsapp telefon numarası nasıl değiştirilir"

Yazarsanız bir çok video ve yazı çıkar, basit bir işlemi var. Bu işlemi yaptıktan sonra o hattı başka makineye taktığınızda whatsapp kullansa bile sıfırdan kurulum yapacak, ilk kez kullanıyormuş gibi.

Ama tabi ki daha önceden sizinle bu hat üzerinden mesajlaşanlar Whatsapp ile mesaj atarsa o hatta gider, herhalde bak buna emin olamadım.
  • John Bloor  (01.04.22 14:48:57) 
whatsap telefon numarası ile entegre.
karşı tarafta eski numaran varsa telefonu değiştirsen de o numarayı kim kullanıyorsa oraya gider mesajlar.

  • jamswety  (01.04.22 15:27:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.