[]

Bluetooth kulaklık önerisi

Kuzene hediye alıcam. 500 TL'ye kadar bir bluetooth kulaklık bakıyorum. Hangisini alayım? Çok bi para değil ama yine de bu aralıkta fiyat-performans ürünü bir şeyler vardır.

Kulak kanalına girmeyen modellerden bakıyorum, bir de airpodslar gibi uzun bişi arıyorum.

Ne önerirsiniz?

 
23 Aralık'ta 516 TL'ye almışım bunu. Biraz geçti sizin bütçeyi ama sorunsuz, güzel olduğunu söyleyebilirim.
Fakat telefonla konuşurken mikrofonun performansı gürültülü yerlerde, trafikli caddelerde vs. iyi değil.

www.hepsiburada.com

Şu video ürünleri pek güzel anlatıyor:
www.youtube.com
  • michael_knight  (01.04.22 12:15:51 ~ 12:17:18) 
Ben Anker Soundcore R100 kullanıyorum bir süredir. Fiyatına göre gayet memnunum. Dışarda telefonla da rahatlıkla konuşabiliyorum. Şarjı da 2 haftaya yakın gidiyor.


  • vaveylababa  (01.04.22 14:43:15) 
rakkamı şuraya çekebilirsen bunu
www.amazon.com.tr

çekemezsen bunu
www.amazon.com.tr
  • jamswety  (01.04.22 15:29:59) 
Taotronics +1 f/p olarak iyidir.


  • westblack  (01.04.22 16:10:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.