telefon almaca / video kalitesi

selam, telefonu degistirmenin vakti geldi is geregi video kalitesi yuksek olacak bir sey almak istiyorum o yuzden aklim iphone pro max 13te, ama cok da anlamiyorum bu islerden. bir is icin video kalitesinin yuksek olmasi onemli su anda, ama gecenlerde de bi tane ipad pro aldim, video cekim / edit islerini falan ipadde halletsem olur mu? videolar %90 oranda tiktok platformunda kullanilacak. ipadin cekim kalitesi gayet iyi, ama iste telefonla ayni mobiliteyi sunmuyor.

bir de telefon acisindan baska bir onerisi olan olursa duymak isterim

tesekkurler

Hocam şu linkte puanı 124 üzerinde olan bütün telefonlar işini görür diye tahmin ediyorum. En azından puanı 13 Pro Max'ın üzerinde olanlar seni ihya eder. Sekmeden selfie seçip ön kamera puanlarına da bakabilirsin.

www.dxomark.com
  • uvcray  (31.03.22 22:15:52)
13 pro max video çekiminde olağanüstü derecede başarılı bir cihaz, %100 kefilim buna. hele ki ipad'in de varsa entegre çalıştırırsın, hiç macera aramana gerek yok al geç.

  • roket adam  (31.03.22 22:29:42)