[]

trbinance çekme işlemi

buradaki bakiyem 2050 tl ama çekme ekranında "Kullanılabilir: 72.551556 TRY" diyor. niye 2050 tl'nin sadece 72 tl'sini çekebiliyorum şu an?
 
2 sebebi olabilir gibi aklıma geliyor.

1- diğer coinlerinizin TL toplam karşılığını gösteriyor olabilir 2050 tl. 72 TL'si sadece TL'dir.
2- halihazırda henüz sonuçlanmamış işlem varsa onlar kullanılabilir olmuyor.
  • do you remember me  (31.03.22 22:05:52) 
hmm cevabı ilki herhalde, basit bir durum :) peki günlük para çekme limitim 1000 tl görünüyor. bu benim bakiyemin düşük olmasıyla alakalıdır herhalde di mi? yani 100 bin lirası olan bir kişi için de günlük bakiye 1000 tl değildir herhalde.


  • duyuru  (31.03.22 22:09:24) 
bir üst kademe onay olması lazım. onu tamamlarsanız limitiniz artıyor.

2. maddeye ek yapayım, alım satım emri vermişsinizdir, beklemededir, onlar da kullanılabilir olmuyor.
  • do you remember me  (31.03.22 22:10:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.