[]

Uykuda Diş Gıcırdatma

Zamaninda diş gece plağı yaptirmistim ama malesef rahatsiz ettigi icin pek kullanamadim.

Daha sonra botoks (iyi bir doktorda) yaptirdim ama bana etkisi 0 oldu.

Sesten dolayi kiz arkadasim rahatsiz oluyor. Buna bir cözüm bulmam gerekiyor.

Kaliteli bir diş plağı nerede yaptirabilirim? Genel anlamda tüm tavsiyelerinize acigim.

 
asırı dıs sıkmam var. botoks ve dıs plagı kullanıyorum. etkısı oldu. yalnız botoks bende ıse yaramadı dıyınce aklıma geldı. 2. botoksumda (normalde 6 ay olan yenılenme suresı bende 4 ay) farkettık kı sakaklardan da baskı yapıyorum. bu nedenle botoks cene + sakaga yapilmaya baslandi ve baya ise yaradi. dis plaginin ise sert malzemeden olmasi gerekiyor. yuusk olanlar hic bir ise yaramiyor.


  • 65 derece  (31.03.22 13:56:39) 
invisalign tedavisiyle çene yapısını düzelttikten sonra gıcırdatma olayından kurtulmuş bir arkadaşım. amacı bu değildi dişlerini düzeltti.
tabi uzun ve pahalı bir süreç.

  • akil kupuru  (31.03.22 18:06:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.