[]

ingiltere vize süreci nasıl işliyor?

öğrenci vizesine pzt başvurmayı düşünüyorum netten. daha önce hiç yapmadım en ufak fikrim bile yok. okuldan kabul var, geçim için burs vs'de var, onlarda problem yok.

başvursam ne zaman sonuçlanır? direkt vize mi çıkacak? bir yerlere falan çağıracaklar mı ne olacak?

pandemiden dolayı gecikme vs durumlarını da çok merak ediyorum şu sıralar. tahmininiz nedir? bi sıkıntı olursa şu acil vizeye başvuracam ama ona kalmadan süreci merak ediyorum

 
Su aralar vizeler uzun suruyor malesef. Oncelikli olmayan is vizesi 5-6hafta suruyor, oncelikli 1 gun :) turistik vizede oncelik yok sanirim, o da en az 5-6 hafta suruyordu en son.

Basvuru yaptiktan sonra istanbuldaysan profile avm'ye gidip parmak izini ve pasaportunu verceksin. Vizen ciktiginda gidip vizeni alacaksin.
  • fakyoras  (31.03.22 11:21:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.