Kurutma Makinesi Önerisi

Merhaba 24480 Bosch marka çamaşır makinem var üzerine WQ43G2A0TR kurutma makinesi almayi düşünüyorum ancak üst üste koyabilir miyim anlamadım. Birde bu düşündüğüm kurutma makinesinde self cleaning condenser yok sizce buyuk bir eksik midir? Siemensde benim çamaşır makinemle uyumlu kurutma makinesi öneriniz var midir?
Birde son olarak iki kişilik evde (evcil hayvanimiz yok) kurutma makinesi gerekliliğini çok sorguluyoruz. Bilgi ve tecrubelerinizi paylaşırsanız çok seviniriz.

Evcil hayvan olması şart değil. Kurutma makinesi çok büyük rahatlık. Üst üste koyabilirsiniz muhtemelen ama yetkili servisi arayıp bilgi almakta fayda var.

Bosch: 444 6 333
Siemens: 444 66 88

Çamaşır makinesi ve kurutma makinesi farklı firmalara ait markalar olsa o zaman kesin üst üste koymuyorlar ama Bosch ve Siemens aynı gruba ait.
  • himmet dayi  (30.03.22 09:08:32 ~ 09:08:59)
aldıktan sonra tek pişmanlığım bu zamana kadar almamış olmamızdı. şiddetle öneririm. evin içinde evcil hayvanımız yok. Evde, elbise dolaplarında oluşan tozlar bile azaldı.

self cleaning condenserlı bir model kullanmıyorum. kuran servis her durumda 2 senede bir makinaların içini açıp kondansatör ve tamburda biriken toz ve kavları temizlediklerini söyledi.

@himmet dayı +1 Üst üste koyacaksanız aynı markaların uyum sağladığını duymuştum.
  • emininsel  (30.03.22 10:08:42)
Merhaba,

WT45W410TR Numarali ürünü aldim. Umarim guzel olur. Sagolun.
  • zor azizim zor  (30.03.22 18:34:25)