tüvtürk muayene egzoz ücreti aynı mı

merhaba, piyasa ile aynı mı? hepsi orada aradan çıksın mı?

fiyat degismez. orada bazen cok sira olabilir. süresi varsa, önce muayaneyi yaptir. 1-2 gün sonra egsozu baska yerde yaptırırsın.

  • helenart  (29.03.22 23:33:27)
Piyasa ile aynı ama TüvTürk bu ölçümlerde daha hassas, dışarıdaki servisler ölçümlerde biraz daha esneklik tanıyabilir, olası sorunlara çözüm üreterek testten geçmenize yardımcı olabilir. Anladınız işte beni...

  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (29.03.22 23:35:25)
muayeneye girmeden önce egzos muayenesini dışarda yaptır. fiyatlar aynı. ayrıca dışarda egsoz muayenesi yaptırırken eğer değerlerin çok az yüksek çıkarsa ayar çekip düşürebiliyorlar aklında bulunsun. kısacası tüvtürk'te egsoz muayenesine girme.

  • false pretension  (29.03.22 23:37:29)
ayrıca sanayide yapılanda sıra beklemiyorsun e devlete düşüyor.

  • alp9900  (30.03.22 11:29:14)
çevre ve şehircilik bakanlığının yetki verdiği egzoz ölçüm istasyonları vardır. oralarda yaptırabilirsiniz. ücreti hemen hemen aynıdır.

ölçümü önce yapın sonra muayeneye gidin. araç muayene kayıt esnasında sizden egzoz muayene kağıdı isteyecektir. önce yaptırmak mantıklı. dışarıda yapılan egzoz muayenesinin de 3 ay geçerliliği var bildiğim kadarıyla.
  • sgly  (30.03.22 23:12:33)