Netlimitsiz Tarifesi

Sevgili Wakabayaşiler;

Bildiğiniz üzre ttnet'in netlimitsiz tarifesi var; 8 mbit'e kadar bağlantı hızı sağlıyor ve bildiğim kadarıyla 16 gb download'dan sonra bu hız 512kbit'e düşüyordu. Ttnet'in sitesine bugün girdim ve 16 gb muhabbetini göremedim. Bu sistem değişti mi?

Meraklısına link: www.ttnet.com.tr

  • sanal uyku  (12.06.10 16:34:02)
@sanal uyku ibretlik cevap çok sağol:)

  • okanlash  (12.06.10 16:40:55)
bahsettiğin pakette şu anda 60gb'tayım ttnet'in kendi ölçümüne göre ve hala 800 kb ile indiriyorum. duyuruda bu konu çok soruldu zaten, garip bir sistemleri var...

  • esenboga  (12.06.10 17:24:28)
@esenboga o konu hakkında da bilgim var. bir arkadaşım 20gb download'da limitin inmesi gibi bir durumla karşılaşmadığını söylemişti. ben ttnet'in işlerine akıl sır erdiremiyorum...

  • okanlash  (12.06.10 19:38:44)
"sanırım" o ay bulunduğunuz bölgedeki hat yoğunluğunu dikkate alıyorlar. hatlar çok yoğunsa ve siz de 15'ten sonra indirmeyee devam ediyorsanız düşürüyorlar.

  • sanal uyku  (12.06.10 19:52:24)