Askerde Okunacak Kitaplar / Yasaklı Kitaplar

Merhaba, bedelli askerlik yapacağım önümüzdeki ay. Yanıma 3 adet roman almak istiyorum bunlar

Ken Grimwood'un Sil Baştan isimli romanı,
Adam Fawer'in Olasılıksız isimli romanı
George R.R Martin'in Game of Thrones isimli romanı.

Bu üç kitabı yanımda götürmem bir sorun teşkil eder mi acaba bilenler yardımcı olabilir mi lütfen?

etmez.

  • zgrydn  (29.03.22 14:32:40)
Sorun olmaz ama bir ayda üç kitap okuyabilecek kadar zamanının olabileceğini düşünüyorsan yanılıyorsun.

  • dissendium  (29.03.22 14:44:29)
Yeni geldim, 2 yazılım kitabi götürdüm. İncelerlerken yasaklı/yasaksız baktıklarını zannetmiyorum. O kadar sıkı bir denetim yoktu. Yani bence de her türlü kitap sokabilirsiniz aşırı dikkat çeken bir adı olmadıktan sonra.

İlk 1 hafta ben de pek okuyamadım zaten koşuşturmaca, alışmaca ve tanışma muhabbetleri ile geçiyor.

Sonra koğuş içi gruplaşmalar başlıyor. O sıralarda okuma şansım oldu. İlkini bitirdim, diğerini pek okuyamadım göz gezdirdim sadece.

Çok asosyal takılırım bitiririm boş vakitlerde derseniz deneyin şansınızı, bizim koğuşta çoğu kişi okuyordu. Havalar da güzelleşti, bir ağacın altında veya bankta okunur gayet. Ama öyle 3 kitap bana da zor geldi, o kadar da boş vakit olmuyor bence eğitimlerden falan firar etmezseniz.
  • ananiyimioguz  (29.03.22 15:47:55 ~ 15:48:30)
Sorun olmaz yav bunlar niye sorun olsun. Biri gidip özellikle şikayet etmezse zaten hiçbir şey sorun olmaz.

Öte yandan benim günde 3 kitap bitirdiğim bile oldu, sabah 5'te kalkınca gün çok uzun oluyor.
  • plutongezegendegilmi  (29.03.22 16:10:00)
ya bana yollanan kitaplar arasında hunger games serisi de vardı. "mıntıkalarda adam öldürmek" konusu düşünsene kajsgdhjad
tabi ne bilsinler içeriğini. o geçtiyse bunlar zaten geçer.

  • la traviata  (29.03.22 20:08:09 ~ 20:08:20)
Birak yasagi saydigin kitaplardan icerde 15 kopya falan bulabilirsin.
Meshur kitaplarin hepsinden vardir buyuk kislalarda.

Yasakli listesindeki kitaplari zaten kitapcida bulamazsin, asiri seyler yasak.
  • divit  (29.03.22 20:52:46)