Cep telefonu tavsiyesi

max 5000 - 5500 bin tl olan android telefon istediğim özellik iphone kadar olmasada güzel fotoğraf çekmesi

ben 2 tane buldum ama sizlerde marka model önerebilirsiniz?
çok teşekkürler.

www.hepsiburada.com

Not : şu an xiaomi kullanıyorum hiç sorun yaşamadım sadece kamerası kötü olan bir telefon olduğu için değiştirmek istiyorum.

aradaki fiyat farkı afaki olmadığı için ben samsung'a yönelirdim.

  • duster  (28.03.22 14:09:29)
Samsung a52, çünkü ekranı da daha güzel, bu hem fotoğraf çekerken hem de çektiklerine bakarken göze daha iyi geliyor

  • freebird5406_2  (28.03.22 14:29:15)
İlla şu telefonlardan biri olacaksa Samsung, fakat seçenek artırılabilirse One Plus N10 öneririm. Bir de Oppo Reno 5 Lite olabilir.

  • uvcray  (28.03.22 14:39:44)
uzun ömürlü ve android updatelerini 3-4 sene almak istiyorsan a52s 5g versiyonunu almalısın.

  • false pretension  (28.03.22 16:21:34)