[]

tv'de neden bu kadar çok pırlanta reklamı dönüyor?

soru başlıkta.
 
Alıcısı var.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (27.03.22 18:26:32) 
muhtemelen kadın programı arasındaki reklamlara denk gelmişsin. reklamlar hitap edilmek istenen kesimin izlediği programlara göre verilir. bu yüzden her 3 reklamda bir pırlanta reklama görmen normal. futbol maçının devre arasındaki reklamları izlemiş olsaydın tıraş bıçağı ve araba reklamı izlerdin.


  • mr.goodcat  (27.03.22 19:00:53) 
Algıda seçicilik olabilir. Bir de ufak ufak havalar ısınmaya başladı, düğünler nişanlar artıyor ondan da olabilir.


  • rose parks  (27.03.22 19:15:26) 
Algıda seçicilik olduğunu düşünmüyorum. Bence de çok var. Bence karı çok yüksek, millet sürekli evleniyor. Olması makul.


  • allah yazdiysa bozsun  (27.03.22 19:58:32) 
kar marjı yüksek, ve minicik neredeyse sıfır karat ürünleri ahanda bu pırlanta diye vatandaşa kilitliyorlar. böyle böyle pırlanta önemlidir algısı/kültürü yaratıyorlar ve neticesinde talep üretilmiş oluyor vesaire.

seda sayan gibi büyük bir kadın kitlesini etkileyebilen bir karaktere, "pırlanta her kadının hakkıdır" dedirtiyorlar ve insanlar da evet bunu hakediyorum diyebiliyor.

ve tabii ortadoğululuk. bu parlak taşlara önem verme dönemi batıda çok daha önce yaşandı bitti. sıra bizde demek...
  • kaptankedi  (27.03.22 20:06:28) 
Çünkü ülkemiz zengini daha zengin
Sana bana oooo pırlantaa gibi gelen şey , zengin sınıfın ay şunu da aliyim dediği bişi

  • photo85  (27.03.22 20:19:18) 
pirlanta ile uzaktan yakindan alakam yok bana bile gina geldi pirlanta reklamlarindan. onun icin ben de algida secicilik oldugunu dusunmuyorum.

2 yillik pandemi doneminden sonra ilk kez her sey bu kadar gevsedi ve dugun sezonu cok hareketli gececek bence. ben ona yoruyorum.

cunku yeni evleneceklere yonelik her seyin reklaminda cok artis var. boya reklami vitra reklami yatak reklami mobilya vb.
  • la lykia  (27.03.22 20:55:02) 
Bundan 20 sene önce bu coğrafyada tektaş diye bir şey neredeyse yoktu. Şimdi tektaşsız evlilik teklifi neredeyse yok.
Bu kadar kısa sürede bu gelişmişliği bu reklamlara borçluyuz.

Son zamanlarda reklam dozunu arttırdılarsa bizim için yeni ufuklar planlıyor olabilirler.
  • Mirket  (28.03.22 00:27:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.