[]

Yenikapı metrodan kumkapı lokanta taraflarına nasıl gidebilir?

Soru başlıkta.
 
15 dk yürüme mesafesi ya da taksi. toplu ulaşım ile 2 vesait çünkü.


  • himmet dayi  (27.03.22 15:26:40) 
otobüsler de gidiyor. bir iki durak.


  • haistre  (27.03.22 20:03:06) 
Marmaray ile seyahat ediliyorsa, Sirkeci'de inip, tramvaya geçerek;

Ya da Yenikapı'dan Aksaray Tramvay istasyonuna yürüyerek, tramvaya geçip, Sultanahmet'e ulaşılabilir. Sultanahmet'ten de yokuş aşağı Kumkapı'ya inilebilir.

Yenikapı ya da Sirkeci'den sahilden çalışan otobüslerle de ulaşılabilir.
  • kaptankedi  (27.03.22 20:15:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.