[]

İklim değişikliğinde hangi konularda daha çok çalışma bulurum?

Konularımız bu şekilde:

1.Paris İklim Antlaşması ve Sonuçları
2.Paris İklim Antlaşması Sonrasında Türkiye'nin İklim Değişikliğine Uyum Politikaları
3.Avrupa Birliği Yeşil Mutabakatı ve Türkiye
4.Küresel Isınma'nın Türkiye üzerindeki Güncel ve Olası Etkileri
5.Sıfır Karbon Politikaları

Bir ödev hazırlayacağız. Hangi konuda literatür daha fazla bulabilirim?

 
Sorunuza cevap degil ama sifir karbon politikasi guncel bir konu, zaten bir usttekilere tarih siralamsi nedeniyle yer vereceksiniz. Bunu hazirlarsaniz arastirmasi zevkli ve ogretici olur.


  • kaset  (27.03.22 15:06:32) 
aslında hepsinde bolca kaynak bulursunuz da:
4 çok spekülatif olur, kaynak bulursunuz ama işinizi zorlaştırır.
2'de iç siyasete girmeniz ve hükümeti eleştirmeniz gerekir.
diğerlerinde bolca bulursunuz.
  • halanne  (27.03.22 17:22:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.