[]

Ereğli almak için geç mi kaldık

Bugün temettü vermiş artık seneye verir geç mi kldık almakta?
 
yarın daha geç


  • megacracker  (24.03.22 21:08:32) 
Evet bence döngünün tepesinde hatta iddialı konuşayım buradan Ereğli alan dolar bazında 2-10 yıl içinde hiç bi dönem bi şey kazanamaz.


  • Mcfly  (24.03.22 21:41:48) 
Ereğli'nin mantığı şöyle:
Ben her ay bir miktar para tasarruf edeceğim. Bu tasarrufumla Ereğli ve daha birkaç kağıdı düzenli olarak alacağım. Bunu böyle 20 sene devam ettireceğim. 20 sene sonra portföyümde biriken kağıtların temettülerini maaşıma ek yapıp yiyeceğim. Diyorsan buradan Ereğli al.

Yoksa @ Mcfly haklı.

Hatta, EREGL gibi kağıtları kendisi için değil de çocukları için her ay alıp kumbaraya atanlar var. Öyle düşün yani.
  • Mirket  (24.03.22 22:15:00 ~ 22:28:45) 
İddialı konuşmak istemiyorum ama nedense borsaya merak saran kişilerin çoğu en başta henüz değerlenmemiş hisselere meyl etmektense Arşı alaya giden hisselere merak salıyorlar bunun daha nereye kadar gitmesini bekliyorsunuz acaba. Ben olsam ucuz henüz hak ettiği yeri görmeyen hisseleri incelerim


  • Antrikot  (24.03.22 22:17:18) 
20 yıl detayına kadar Mirket'in dediği kitledeniz. ben tam 20 yıl hedefi koydum, belirtilen amaçla. eşim de çocuğumuzun eğitim masrafları motivasyonuyla hisse alıyor. ağırlıklı olarak ereğli.


  • wilhelmwasmuss  (24.03.22 22:46:37) 
Neden yurtdışı temettü veren hisselere yatırım yapmayı düşünmüyorsunuz? AT&T için tam zamanı olabilir belki de...


  • burka  (24.03.22 23:08:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.