[]

kasko ve trafik sigortası için mart bitmeden mi nisanı beklemek mi?

nisanın ikinci haftası aracın kasko ve trafik sigortası süresi doluyor. yenileme için martın son haftasında teklifleri alıp yenilemek mi yoksa nisanı beklemek mi daha iyi olur (fiyat açısından)

1- martta yap, nisanda zam gelebilir teklifler yükselebilir
2- nisanı bekle yaz sezonu vb. gibi şeylerden dolayı daha düşük çıkabilir

 
Yeni ayda yeni kasko değerleri yüksek çıkarsa prim de artar sanki?


  • John Bloor  (24.03.22 17:14:50) 
ne kadar erken o kadar iyi diyorum ben.


  • teritori  (24.03.22 17:35:18) 
Aracın kasko değeri düşmediği sürece bence ödenecek tutarın düşmesi mantıklı değil.


  • baal  (24.03.22 21:18:31) 
ne kadar erken o kadar iyi. çat diye araç fiyatları artınca sigorta bedelleri de artıyor.


  • roket adam  (24.03.22 22:35:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.