mangalin yanina ek ne yapilabilir?

Arkadaslar,
bir arkadas mangal yapacagini söyledi, bu arada cogunlukla yabanci is arkadaslari olacak, zaten onlar icin yapiyor.
ben sucuk getireyim dedim, bir de salata gibi bisey yapayim yanina ama et yiyen birisi olmadigim icin aklima birsey gelmiyor. ya da tatli ne olabilir?
tesekkürler.

Kaşarlı mantar
Salata
Koyun yoğurdu etle güzel olur
Pilav olabilir ben köylüyüm etin yanında biraz pilav severim
Araya yaprak kanat ekleyebilirsiniz kırmızı et olmasın full farklılık olur
  • mg3929  (24.03.22 02:08:49)
közde domates, biber, patlıcan hatta sarımsak çok güzel olur. kabuklarını soyup üstüne yoğurt koyarsan da şahane olur.

ek olarak mısır ve patates de denenebilir.
  • gottacatchemall  (24.03.22 02:10:47 ~ 02:11:16)
Marshmallow götürebilirsiniz. Tahta şişlere takıp ateşin üstüne tutunca güzel oluyor, hafif eriyince.
Köfte olabilir
Hellim peyniri de güzel olur
  • senolll  (24.03.22 03:08:45)
koocaman bir kaba patates salatası olabilir.
ama taze soğanı baştan içine atmamakta fayda var, yanına koyabilirsiniz isteyen atar.

tatlı da en basitinden mozaik pasta olur. hem bereketlidir bir sürü porsiyon çıkar hem de servisi kolay.

dilerseniz bir de haydari yapabilirsiniz.
  • la lykia  (24.03.22 07:13:38)
Kırmızı et yemeyen varsa beyaz et.
Marul veya lahana salatası. Patates salatası da olabilir.
Alkol varsa meze veya yanında atıştırmalık birşeyler.
  • inheritance  (24.03.22 09:06:51)
ben hic ugrasmiyorum artik, tatli icin dondurma al gec.
salata sogan salatasi olabilir.

  • durgunfoton  (24.03.22 13:01:11)
Piyaz, coleslaw, patates salatası, tarator, kereviz salatası…

  • pandispanya  (24.03.22 14:24:38)