lsd maddesinin beyni yakması

İnternette maksimum 5 günde atılır ve toksikoloji testleriyle tespit de edilemez diyor. Şimdi mesela bir denek düşünün, ona haberi olmadan peşpeşe bir süre boyunca dozu artıra artıra günde 500-600 mikrogram lsd verseler, bir süre sonra beyin yanar burnundan akar muhtemelen. Bu beyin yanmasının lsd sebepli olduğu sonradan incelemeyle bi şekilde tespit edilemiyor mu?

Az önce Youtube'da ergenekon yargılamalarını izlerken Alparslan Arslan'ın ifadelerini de izledim, bu adamın akli dengesinin yerinde olduğu kanında uyuşturucu olmadığı raporları falan var. Oyuncu diyolar yani. Kendi beyanı ise "beyinsel problemlerim var" yönünde. Bir kesim arslan'a uyuşturucu verildi beyni sümüğe döndürüldü şeklinde komplo teorileri falan da sıkıyo. Oradan aklıma geldi bi sorayım dedim belki vardır bi tahmin yürütecek

Lsd'nin etkilerini bilmem fakat bir yöntem denenmiş ve çalışmışsa o yöntem sürekli kullanılırdı muhtemelen, yani bir kişi için bir yöntem yaratılıp sonra bırakılmazdı, böyle düşünürsek eğer teori çökebilir.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (23.03.22 12:57:04)
İnsan beyni aside cok hızlı tolerans oluşturur hayatinda hiç lsd almamis birine ilk seferinde 500ug dayarsaniz 12 saat tripte kalır bir sonraki 500 de bu surede düşüş görünür rutine döndüğünde 500 artik o kiside calismaz. Dozun azar azar arttırılması da toleransi arttiran bir durumdur. Ama bir seferde 1000+ dayamak iste bu beyni ciddi manada yakar hele ki ilk seferde...

  • apocalipy  (23.03.22 14:20:24)
Alparslanin durumuna gelirsek o adam ciddi manada iyi poz veriyor

  • apocalipy  (23.03.22 14:23:16)