[]

İstanbul'da Makul Fiyatlı Çin Yemeği Nerede Yenir?

Merhaba,

Kuzenim geldi bana misafir olarak. Onu bir Çin restoranına götürmek istiyorum ancak öyle havalı ve pahalı bir yerden ziyade makul fiyatlı ve yine lezzetli bir yer arıyorum. Önerebileceğiniz yer var mı? Sushi vs değil daha tavuklu sebzeli noodle tarzı bir şey yeriz muhtemelen.

Nereleri önerirsiniz?

 
kadıköy cm noodle fiyat olarak makuldu. sadece noodle yokıtu, suşi vs de gelmişti. ama en son 3-4 sene evvel yemiştim; mevcut fiyatları bilemiyorum.

Chinese & Sushi Express'te de genelde bento box mönüleri oluyor. o mönüler makul fiyatlara geliyor.

lezzet olarak siparişinize göre ikisi de vasat-vasat üstü performans veriyorlar.
  • barankovan  (23.03.22 11:44:32) 
Konoha olabilir.
Bir de Yeldeğirmeni'nde taze noodle yapan bir yer vardı, menüleri sade, güzel, porsiyonları dev gibiydi. Adını hatırlarsam ekleyeceğim.

Edit: Bento Noodles
g.page
  • kobuzchu kiz  (23.03.22 12:32:02 ~ 12:34:14) 
Chinese sushi express tavsiye ederim.

Çok lezzetli ve fiyatları standart yemeklerin üzerinde tabi ama malzemeleri vs. düşününce de normal aslında.
  • chicha_v2  (23.03.22 13:45:50) 
Çin büfe kanohadan daha güzeldi. Beşiktaşta ve taksimde vardı


  • zimbirik  (23.03.22 13:53:15) 
Bence burası tam aradığınız yer.
Lokasyon Trump towers
g.page
  • imnotsureabout  (23.03.22 14:38:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.