[]

çay çorba için arıtıcı sürahi

damacana fiyatları çok arttığı için kaynatılan suları musluktan kullanalım diyoruz sürahiyle arıtıp. şu an amazonda aquaphor ve waterfox indirimde, yorumlar bi öyle bi böyle, emin olamadım. tavsiyeniz var mıdır? direkt brita mı alalım yoksa daha uygun fiyatlılar da aynı işi yapıyor mu? teşekkürler şimdiden.
 
ben açıkçası pek fayda görmedim onlardan, sürahi vardı brita bir umut musluk filtresi aldım ama yine aynı. su içilebilir ise ki muhtemelen öyledir öyle ciddi bir fark yaratmıyor.

şu tds cihazlarıyla da baktım daha kötü çıktığı bile oldu nedense
  • passion rules the game  (23.03.22 10:04:49) 
Ben çay kahve için yarı yarıya musluk suyu-içme suyu kullanıyorum, çok bir tat farkı hissetmiyorum. Sağlıklı mıdır araştırmadım ama.


  • peki madem  (23.03.22 12:17:00) 
Musluk suları klorlanıyor, dinlediğim bir uzman klorunun uçması için ağzı açık bir şişede birkaç saat beklettikten sonra tüketebilirsiniz demişti musluk sularını. biz tabi direkt tüketmiyoruz da, çay için bu şekilde kullanıyoruz. öyle bir koku, bir tat farkı da gelmiyor. direkt musluktan su ekleyip demleyince kokuyor tabi ama dinlendirince olmuyor bu sorun.


  • furry burns  (23.03.22 12:33:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.