[]

Macbook ve iPhone TV'ye Ekran Yansıtma

Merhaba. Kablosuz yöntemler arasında uygun fiyatlı olan anycast, miracast gibi cihazlar ne kadar verimli oluyor? Telefon ve Bilgisayar için ayrı ayrı kablolar almak istemiyorum. Acaba bu cihazlardan alsam işimi görür mü?
 
Oyun oynanacaksa yapilmaz cunku arada bir sure oluyor, film vs icin cast seyleri guzel bir sorun gormedim. (Mac icin konusuyorum, iphone ekrani yansitmayi denemedim, youtube falan cast edilebiliyor da birebir ekran oluyor mu bilmiyorum)


  • fakyoras  (22.03.22 17:55:55) 
miracast, anycast vs gerçekten çok etkili değil.
en iyi yöntem apple tv almak olur.
android tv de samsung smart tv de çeşitli uygulamalar denedim. google chromocast 3. jenerasyon denedim şahsi kanaatim apple tv farklı donanımlara uygulamlara para harcamak yerine biraz daha pahalı olmasına rağmen apple ekosisteminde kalmak daha rahat kullanım sağlıyor.
  • nuh gemisini kaciran soyu tukenmis canli  (30.03.22 16:17:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.