Anneme randevu alamıyorum.

Annem için onkoloji bölümünden randevu almaya çalışıyorum kontrol muayenesi için fakat mhrs artık onkolojiden direkt randevu vermiyormuş. Muayene periyodu da epey geçti artık çok bekletmek istemiyorum.

Kendisi yaşlı/hasta olduğu için kendim direkt Göztepe Şehir Hastanesi Dahiliye bölümüne gitsem onkoloji'den randevu alabilir miyim acaba?

Yoksa ille kendisini görücez derler mi?

doğrudan onkoloji sekreterliğine gideceksiniz onlar randevu oluşturuyor. annenizle gitmeniz daha iyi olur çünkü randevu verirken kan testide giriyorlar aynı gün onuda yaptırmış olursunuz. 2-3 gün sonra randevuya test sonuçlarıyla birlikte gidersiniz.geçen senelerde durum böyleydi değişiklik olduysa bilemeyeceğim.
geçmiş olsun.

  • astronom bey  (22.03.22 11:45:45)
ozellikli birimlerden (onkoloji vs) direkt randevu alinamiyor. once dahiliyeden hastanin ekraninda bir islem yapiliyor ondan sonra randevular aciliyor. ve bu islemin belli bir suresi var sanirim bir yil gibi. o yuzden once dahiliye doktoruna durumu anlatmaniz gerekiyor. ben babam icin dahiliye doktoruna kendim gitmistim hastayi gormek istemisti. ben de bir sekilde goturdum ve doktor onko randevusunu acti.

gecmis olsun. buyuk hastanelere degil de semtinizde semt poliklinigi varsa once oraya dahiliye doktoruna bir rica edin. illa hastayi gormek istiyorum derse o sekilde ilerlersiniz.

bu arada astronom bey'in soyledigi daha mantikli. ilgili hastanenin onko sekretligi sizi daha iyi yonlendirir.
  • exlibris  (22.03.22 12:11:20 ~ 12:13:35)