[]

30 yaş civarı erkek veterinere hediye

merhabalar,

kedilerimden biri cuma gecesi öldü ama tedavi sürecinde çok uğraştığı, sabahlara kadar başında beklediği için veterinere ufak bir hediye almak istiyorum.

iyileşmiş olsa bir çikolata alır götürürdüm ama şimdi ölen hayvanın arkasından çikolata götürmek de biraz saçma olabilir.

ne yapsam?
aklına bir şey gelen var mı?

şimdiden teşekkürler.

 
Düşünmüş olmanın yeterli olacağı bir durum, sanırım ben olsam bone, bandana gibi bir şey alırdım. Başınız sağolsun bu arada, sabır dilerim.


  •   (22.03.22 05:13:39) 
bence çikolata olur yine de ya. üzüntülü anlara, üzüntülü anlardan sonra çikolata iyi geliyor bence.

başınız sağolsun.
  • king lizard  (22.03.22 05:35:56) 
Öncelikle başınız sağ olsun.

Ben olsam canlı, saksıda çiçek gönderip not olarak da duygularımı yazardım, teşekkür ederdim.
  • msb  (22.03.22 08:15:29) 
Karanfil yolla bence. Başımız sağ olsun yaz karta da.


  • yari cahil  (22.03.22 09:13:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.