[]

Udemy Excel kursu

Selamlar,

Doğru düzgün şekilde excel öğrenmek istiyorum.

Udemy'de önerebileceğiniz herhangi bir kurs var mıdır?

Excel konusuunda sıfır değilim 1.5 yıldan uzun süre boyunca google sheets kullandım. Hemen hemen her fonksiyonunu kullanıyordum.

Hem uzun süredir kullanmadığım için hem de excel öğrenmek istediğim için evde tamamlayabileceğim bir kurs arayışı içerisindeyim.
Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler

 
www.udemy.com

Arkadaşım bundan almıştı ve memnun kaldı. Ara ara fiyatı 49 liraya düşüyor. Takip edin, indirimdeyken alın.
  • himmet dayi  (21.03.22 17:17:10 ~ 17:17:47) 
Kesinlikle Mustafa Bolat tavsiye ederim

www.udemy.com
  • materyalist imam  (22.03.22 00:25:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.