Altın

Bugün uzun vadeli yüklü miktarda altın alacağım. Alsam mı beklesem mi?

Savaşta anlaşma çıkma ihtimali korkutuyor

  • mg3929  (21.03.22 10:47:33)
Savaş devam ederse altın artar.
Savaş kısa sürede biter ve FED istikrarlı bir şekilde faiz artırımlarına başlar ve sürdürürse altın düşer.
Sadece iki parametre kullanarak iki zıt sonuca ulaştık.
Parametre sayısı sonsuza kadar çıkarılabilir.
  • Mirket  (21.03.22 10:51:00)
bir miktar daha düşecek gibi ons 1850'leri görebilir ama şu an da fena değil yani al ya da alma diyemem de alırsın sonra biraz düşerse üzülmeyeceksen olabilir, kademeli alım en iyisidir genelde. esas yükselişi daha başlamadı.

  • tiny penny  (21.03.22 14:10:02 ~ 14:10:36)
hiçbir zaman yüklü alım yapma, destek direnç seviyelerini belirleyip kademeli alım yapmak zarar açısından en mantıklısı olur.

  • al basmadan donu var  (21.03.22 16:46:52)