[]

Robot süpürge önerisi

Merhaba kullandığınız yada duyduğunuz önerebileceğiniz robot marka modeli var mı?
Fiyatlar çok yükseldi ama maksimum 5 bine kadar ne alınabilir 
xiaomi mop pro ve roborock s5max en f/p cihazlar. daha ucuzlarinda ya sensorler kotu, ya haritalama yok, ya adi bilinmeyen sektorde kendini kanitlamamis yedek parcasi bulunmayan markalar.


  • hjarteblod  (20.03.22 14:05:17) 
xiaomi mop pro


  • basond  (20.03.22 14:36:35) 
roborock s5 kullanıyorum birkaç aydır ve çok çok memnunum. bütçenizi bir tık aşıyor gerçi ama değer bence.


  • mustafakesekci  (20.03.22 14:56:28) 
esential kullanıyorum gayet memnunun


  • all girls dream  (20.03.22 17:14:25) 
Acelen yok ise anneler gününü beklemeni tavsiye ederim.
Pazaryerlerinin hepsi kampanya yapacak, aynı zamanda zincir marketlerde
Viomi v5 pro kullanıyorum, hem çalıştığım şirketin ürünü hemde güzel kaliteli
  • birbilsem  (21.03.22 13:10:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.