[]

Macos/microsoft office

Allahını seven biri bana bunu nasıl yükleyeceğimi anlatsın. İş için aldık elimizde kaldı, rezil olduk. İstanbul üni 2. Üni öğrenci olarak kayıtlıyım ama defalarca yazdığım halde öğrenci epostası vermiyor adamlar ciddiye bile almıyorlar. Ömür boyu kullanacağım şekilde 300-500 liraya bulsam ona da razıyım ama yok. Office 365 her sene para istiyor. Macbook kullananlar nasıl hallediyor bu işi. Office ya bu oomazsa olmaz malum
 
Microsoft OneDrive üyeliği iOS OneDrive uygulaması üzerinden yapılınca aylık 15 TL. 6 kişi için aylık toplam 24 TL (kişi başı 4 TL yani). Office uygulamalarını 5 farklı cihaza (PC, Mac, iOS vs.) yükleyebiliyorsun. Üstelik her kişi için 1 TB bulut da var.

500 lirayı tek seferde vermek yerine aylık 15 lira ya da ortak bulursan çok daha düşük fiyata alırsın.

Yok veremem dersen illegal yöntemlere başvurman lazım. Onu da burada paylaşmak yasak.
  • himmet dayi  (19.03.22 21:36:57 ~ 21:37:45) 
Istanbul Üniversitesi email veriyor, bilgi işlem sayfasındaki yönergeleri takip edin. Oradan da üniversitenin sağladığı Office365i kullanırsınız.


  • kaptankedi  (19.03.22 21:59:36) 
Oradan öğrenci eposta için talepte bulundum olmadı aradım ama ilgilenen kimse yok


  • bi anlatabilsem dunya degisir valla bak  (19.03.22 22:49:37) 
verilen cevaplara ek olarak, amac word excel kullanmak ise (yani is icin dediniz o yuzden belki baska durumlar vardir) ben googledocs kullanmanizi oneririm. tabii ki ayni sey degil ama hemen hemen her seyi onda da yapabiliyorsunuz. ben gayet mutluyum kendisiyle ve kisisel bilgisayarima bir daha yukler miyim emin degilim.

libre office var bir de alternatif, ucretsiz.

Apple'in office programlarina sozde esdeger programlari page/numbers vb diyecegim ama onlar birebir ayni degil o yuzden hic demiyorum.
  • supergirl  (20.03.22 19:27:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.