[]

Eski bir film arıyorum, yardım lütfen.

Olay sanırım 1960 lar ya da 70 ler Amerika'sında geçiyordu. Bir define haritası var ve bu harita kimi karı koca, kimisi sevgili olan 6-7 çiftin eline geçiyor ve başlıyorlar hepsi kendi özel arabalarıyla defineyi bulmaya.

Yolda olaylar olaylar, birbirlerine tuzak kurmalar, lastiklerini patlatmaya çalılmalar falan. Filmin son sahnesinde haritada define w harfinin altında işaretlenmişti.

W harfini ararken en sonunda buluyorlar klasik abd yol kenarı motel bahçesinde. W şeklinde büyümüş iki palmiye ağacının altındaymış meğer.

Ekşi'de başlığı da vardı bu filmin ama adını unuttum. Bi yardımcı olun be.

 
en.wikipedia.org
Google'a "w palm trees movie" yazınca bu çıktı. Bu mu?

  • kobuzchu kiz  (19.03.22 21:10:56) 
Bu olabilir mi?

It's a Mad Mad Mad Mad World
www.imdb.com

edit: yazarken kobuzchu kız'ı görmemiştim :)
  • south park in kapusonlu uyesi  (19.03.22 21:11:11 ~ 21:12:07) 
Aklına diğer film gelenler için;

Rat Race
m.imdb.com
  • hikaye mesture  (19.03.22 23:50:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.