[]

mavi ışığı engelleyen ekran koruyucu

samsung a71 marka telefon kullanıyorum ve gözlerimi çoook yoruyor. gece ışığı kullanmama rağmen sorun geçmiyor.

telefoncularda mavi ışık engelleyen ekran koruyucu varmış, hatta makineyle kesim yapıyorlar. sanırım makine de şu;

i.ytimg.com

bu tarz ürünler faydalı mı? anlatıldığı gibi iş görüyor mu? 100tl vermek yerine, direkt mavi ışık engelleyici programlar mı indireyim?

 
Onlar işe yarıyor mu bilmiyorum ama mavi ışık engelleyici gözlükler gerçekten işe yarıyor ve 100 lira gibi ucuz bir fiyatı yok.


  • kaptankedi  (19.03.22 22:05:38 ~ 22:05:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.