satış için tapudan randevu istediğimiz saate alabiliyor muyuz?

tapudan evimizin satışını vericez. sistemden randevu almak istediğimde bu tapu müdürlüğü e-randevu sistemine kapalıdır diyerek web tapuya yönlendiriyor. orada ise randevu işlemlerinde randevu gün saati seçtirmiyor bana.

bunun bir yolu yok mu müsait olduğum günü satış için seçemiyor muyum? başka bir şehire gitmem gerekecek satışı vermek için de

Su sekilde. Size sms geldikten sonra istediginiz gun gidebilirsiniz

  • müptezeller diyari  (19.03.22 15:55:44 ~ 15:56:27)
@müptezeller diyarı randevu gün/saatiniz geçti diye sıkıntı çıkarmazlar değil mi tapuda?

  • karsiyakaliyiz  (19.03.22 15:59:46)
emlakçı, bu dediğiniz hallerde, 'sıkıntı çıkartmasınlar diye takipçiyi araya sokuyoruz' demişti. genel olarak, devlet memuru sıkıntı çıkartmak için hemen her zaman hazırdır.
işinizin olduğu tapu müd telefonunu bulup bu detayları sorarsanız hem cevah alır hem de iyi ve ilgili biri intibaı uyandırıp özel randevu kapabilirsiniz bence.

  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (19.03.22 16:08:16)
Bu ilceden ilceye degisir muhtemelen. Mutlaka arayin. Zamanasimi olur illa. Bi suresi vardir bunun

  • müptezeller diyari  (19.03.22 18:08:08)
Saat tutmasa da aynı gün o saatten sonra gitmeye çalışın, en kötü ertesi sabah gitmeye çalışın.

Çünkü kazulet kadar tapu defteri, dosyalar, evraklar vs hepsi hazır ve açık şekilde sizi bekliyor ilgili memurda.
  • John Bloor  (21.03.22 11:48:32)