[]

Çantadaki yazıları kapatma

Selamlar
Şu çantayı satın almayı düşünüyorum.

www.aliexpress.com

Ama üzerindeki abuk subuk yazılar (haoshuai, fashion) olmasın istiyorum. Ne ile kapatılır bunlar? Liseli gibi çanta rozeti de takamam. Başka yol bilen var mı?

 
Bana üstteki ve alttaki, dikiş yerlerinden çıkartılabilirmiş gibi gözüktü iplerinden. Ama ortadaki sanki baskı gibi, çözünürlükten emin olamadım. Ona sevebileceğiniz bir sticker olabilir rozet yerine. Tabi sticker belli gün aralarla kopar, aşınır.. habire yenilemeniz gerekir. En iyisi yine rozet. Ama dikdörtgen de bir rozet bulamayacağınıza göre orta kısma kemer mantığında bir renkli veya siyah şerit yapabilirsiniz ve üstünü kapatabilirsiniz.


  • la traviata  (19.03.22 12:10:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.