Camasir makinesi tavsiyesi

hayatimda ilk kez sifir camasir makinesi alacagim ama marka model hiç bilmiyorum. Sizin kullanirken memnun oldugunuz yuksek enerji sinifli f/p camasir makinesi tavsiyesi, markasi var midir?

shop.samsung.com

Yerin yoksa kurutmalı alabilirsin, yerin varsa ayrı al. Bende eskiden kurutmalı vardı, çok güzel makine.

Miele de iyidir ama biraz pahalı.
  • gabe h coud  (19.03.22 12:00:08)
Hotpoint-Ariston'un baz modelini almıştım 8-9 sene önce. Aşırı sessiz ve sorunsuz çıktı. Bir ara Turkiye'den çekilmişlerdi güncel durum nedir bilmiyorum.

  • msb  (19.03.22 12:00:11)
Electrolux perfectcare 800 kurutmali camasir makinesi. 10 numara.

  • nefertarii  (19.03.22 12:24:11)
Bosch/Siemens/Profilo ya da Arcelik/Beko grubundan en dusuk model olmayan herhangi birini alabilirsiniz.

İmza: Siemens çamaşır makinesi ve Profilo buzdolabı kullanıcısı.
  • kaptankedi  (19.03.22 12:24:57)
electrolux 11 senedir kullanıyorum daha geçen gün bozuldu ilk kez.

  • pide  (19.03.22 13:07:25 ~ 13:07:39)
Bosch tavsiye ederim. Model konusu sizin kullanım şeklinize göre değişir.

Çamaşır makinesinin en büyük düşmanı kireç. Su saatinin bulunduğu kısma filtre takarak ve periyodik olarak bu filtrelerin bakımını yaparak ne marka olursa olsun uzun yıllar kullanırsınız. Mümkünse de ek garanti satın alın.
  • Arthur Dayne  (19.03.22 13:31:59)
bosh kendi sitesinden aldım sağlam bir indirim verdiler ilk alışveriş için.çok da memnunuz vestel den kurtulduğum için.

  • jamswety  (19.03.22 14:28:12)
Bosch/Siemens/Profilo +1

Markasına takılmazsanız Profilo en hesaplısı olur. Bu üç markada aynı model makine birbirinin birebir aynısıdır. Sadece logosu, rengi ve yazıları değişir.
  • himmet dayi  (19.03.22 15:28:35)
buzdolabı tamirci arkadaşım, bana en az arçelik markası tamiarata gelir diyor.
en çok bosch

  • mtgs  (19.03.22 21:43:30)
servis ağı yaygınlığı açısından arçelik beko grundig markalardan şaşma derim
çok küçük kglı alma. çünkü kuru temizleme olmuş dünyanın parası yorgandı battaniyeydi falan içine sığsın onları evde yıkamak çok önemli
çok alengirli pahalı modellere de gerek yok. ne kadar sade o kadar dayanıklı
kurutma özelliklileri de varmış o konuda bilgim yok. düşününce kulağa hoş geliyor bu özellik
  • photo85  (19.03.22 22:32:18)