amerikadan gelen arkadaş dile benden ne dilersen dedi

aynen böyle dedi, ne istersen getirebilirim yakında dönüyorum dedi. Paran yoksa da önemli değil sonra ödersin dedi.Boyut önemli değilmiş.

ona ne aldırmalıyım aklıma bir şey gelmedi,
-8 aylık bebeğim var, onun için bir şeyler var mı spresifik önerileriniz
-espresso makinem var, trde olmayan portafiltre,tamper, kahve öğütücü filan mı aldırsam
-eşim kolojen vb sağlıkla ilintili ürünler seviyor, öyle bir şey mi istesem
-telefon mu istesem, telefon ihtiyacım var ama fiyat olarak ğek avantajı kalmadı sanıyorum.

şu marka ürün tr’de yok, olsa da bulamazsın şunu aldır pişman olmazsın dediğiniz başka ürünler de isteyebilirim.

Androidçi iseniz, sevdiğiniz tel exynos olup da abd’de snapdragonlusu varsa aynı fiyata olsa da kesinlikle değer.
Laptop bataryası ölüyorsa onu alabilirsiniz.

  • sagini solunu bilmez cahil  (19.03.22 08:22:00)
Ben hep cilt-saç bakım ürünleri istiyorum yakınlarından.

  • kobuzchu kiz  (19.03.22 08:46:28)
Ps5 getirsin brn alırım :)

  • neymis  (19.03.22 09:10:02)
Telefon fiyatlar tr’de ve abd’de ne durumda bilmiyorum ama açtırması bir dert sonra bir tek açtıran kişi kullanabiliyor. Bence mantıklı değil. Ben kısa bir dönem abd’de yaşadım ama şu an baktığımda en çok keşke daha fazla columbia north face alsaydım diyorum çünkü indirimli yerlerde tr’de 2000 tl olan montları 25 dolara 3-4binlik ayakkabıları 60 dolara alabiliyorsun.

  • but that was just a dream  (19.03.22 10:03:34)
+1 but...

Ben olsam colombia ya da north face mont isterdim hele bir de soğuk memlekette yaşıyorsanız çok güzel olur. yurtdışı tekstil ürünleri çok sağlam oluyor.
  • komando kani var bende  (19.03.22 11:41:33)
Esiniz icin ordinary urunlerine bakin. Kadinlar bayiliyor ve cok ucuz burada. Envai cesit vitamin var, onlara da bakabilirsiniz.

  • oscar  (19.03.22 12:43:37)
Oscar +1

Eklemey unuttum hakkaten, ordinary ürünlere kadınlar bayılıyor. Blistex mesela 1 dolar Tr’de 50-60 lira tanesi. Bunlardan ufak ufak alınabilir.
  • but that was just a dream  (19.03.22 13:27:55)