amazon türkiye şirket adına fatura

Merhaba

Amazon'da şirket adına hesap açıp yaptığımız alışverişlerin (kartuş vs..) faturasını şirket adına kestirebiliyor muyuz?

Alışverişi tamamlarken fatura tipini soruyor zaten tüm siteler, bireysel mi ticari mi diye. Siz kurumsal olanı seçip ona göre ünvan ve bilgileri girip işlem yaparsınız. Çok sıradan bir olay.

  • John Bloor  (18.03.22 16:32:38)
hayır kesmiyor bireysel tüketici olmanız gerek

  • Sir Anthony Hopkins  (18.03.22 16:39:29)
çok sıradan bir olay ama amazon'da yok, bireysel fatura kesiliyor :)

  • evde liyakat kalmamis  (18.03.22 16:41:32)
İşte böyle ezber konuşmamak lazım demek ki :)

En tırt firmalarda bile varsa Amazon'da kesin vardır diye düşündüm. Yanılttıysam kusura bakmayın.

Ayrıca öyle şey mi olur ya hu? Kurumsal olarak niye alışveriş yapamayayım ki?
  • John Bloor  (18.03.22 17:25:50)
Amazon ve Trendyol'da şirkete fatura kestirilmiyor. Dükkanın ihtiyaçlarının %90'ını bu iki siteden yapıyorum ama malesef fatura yok.

Hepsiburada şirkete fatura kesiyor ama zamanında fazlasıyla kötü tecrübelerim olduğu için ne olursa olsun Hepsiburada kullanmıyorum.
  • anatomik  (18.03.22 18:15:17)
Amazon kurumsal fatura kesmiyor demeye gelmiştim.

  • skzr  (18.03.22 23:35:52)