[]

Twitter sorusu

Twitter'da yeniyim. Bir çok hesabı takip ettim. Yalnız şöyle bir problem var. Ana sayfada takip ettiğim sayfaların paylaşımlardan çok o sayfalarin beğendiği alakasız gonderiler, bazı konu etiketleriyle ilgili takip etmediğim hesaplardan gelen gönderiler var.

Bunları görmek istemiyorum aslında. Sadece takip ettiğim hesapların gonderilerini görmek istiyorum. Bunun bir ayarı var mı? Yoksa twitterin olayı bu mu? Değiştirme şansım var mı?


 
Telefon uygulamasında sağ üstte 3 adet yıldız parıltısı şeklinde düğme var. Oraya tıklayıp en son tweetleri gör şeklinde seçince oluyor


  • freebird5406_2  (18.03.22 10:56:23) 
free'nin dedigi yildizi tiklayip secimini yapmalisin

1- prnt.sc
2- prnt.sc

bir de takip ettigin bazi hesaplar retweet manyagi cikabiliyor bazen. her seyi rt yapiyorlar. onlari da goruyorsun. onu da ilgili hesaba girerek retweetleri kapat yapabilirsin.
  • exlibris  (18.03.22 13:47:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.