[]

pdf editlemek

bedava bir program/yontem onerisi olan var midir? eski bilgisayarda full surum adobe vardi torrentten indirdigim ama artik yok :/
 
Ben png ye çevirip oynayıp tekrar pdf e çeviriyorum, pdftopng


  • syabk  (16.03.22 21:22:36) 
O büyük sıkıntı ne yazık ki. Ben de aynı problemi yaşadım ve hala bir alternatif bulabilmiş değilim. Sadece eğer Mac kullanıyorsanız Preview uygulaması Adobe'un yapabildiği hemen hemen herşeyi yapabiliyor, beni o kurtardı. Windows ise problem.


  • Kayzer1919  (16.03.22 22:13:55 ~ 22:14:05) 
Zamunda dan full acrobat bulabilirsiniz bir problem olmaz


  • eysorindik  (16.03.22 22:20:03) 
pdfxchange editor benim çok işimi gördü. bazı özellikleri paralı ama biraz uğraşırsanız aynı şeyleri uygulama üzerinden parasız olarak da yapabiliyorsunuz.


  • south park in kapusonlu uyesi  (16.03.22 23:54:27) 
Pdfxchange bir çok işinizi görür.


  • teritori  (17.03.22 08:32:15) 
nitro pdf pro


  • mtgs  (17.03.22 09:35:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.