[]

bildiğiniz hediye kartları

selamlaar.
16 yaşında gezmeyi, giyinmeyi, kahve içmeyi vs seven kız öğrenciye doğum günü hediyesi niyetine spesifik bir şey almaktansa bi hediye kartı alayım diyorum.
tek tek baktım ama en azından internetten alınıp gönderilen pek bir şeye denk gelmedim. akşam gratis'e gidip mağazadan soracağım bi.
bildiğiniz neler var acaba? tek tek bakıyorum da gözümden kaçabilir.

eğer varsa şunlar çok ideal mesela:

- starbucks
- koton, h&m ya da diğer inditex grubu
- gratis/watsons
- biletix
- netflix

 
benim de aklıma amazon kartı geldi. ayrıca amazondan hediye kartını direkt alabiliyorsunuz, mağazaya gitmeye gerek yok.


  • false pretension  (15.03.22 16:58:51) 
16 yaşındaki kız öğrenciye amazon çok işe yaramaz gibi. Ben olsam kesinlikle trendyol alırdım.


  • mg3929  (15.03.22 17:12:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.