[]

Yenilenmiş Macbook

Selamlar,

New York'tan arkadaşım dönecek haftaya, şunu almak mantıklı mı?


amazon.com

 
m1 çipli olan değil , bulaşma


  • nivoandmira  (15.03.22 14:54:39) 
Hangisini önerirsiniz? Bissürü renewed var.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (15.03.22 14:57:10) 
o iş biraz şans işine dönüyor ama bu fiyata denenebilir


  • babafingo  (15.03.22 17:05:49) 
ne için kullanacağına göre değişir.. eğer standart bir kullanıcı isen yani film izliyim, internete giriyim, yazı yazayım diyorsan bu cihaz seni çok uzun süre götürür.. ama atıyorum tasarım, modelleme, render vs. için kullanacaksan bunu alma..


  • gkhT  (15.03.22 22:00:02) 
Ne amacla kullanacaksın bilmiyorum ama ben olsam bunu alirdim

www.ebay.com
  • kaiserr76  (16.03.22 11:24:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.