Kurtlar vadisi 49'uncu bölüm hakkında

49'uncu bölüm hakkında sonrası spoiler içerir.

Bu bölümde polat kgt'nin ikinci adamını aslan bey'in önünde öldürüyor köstebek olduğu için sanırım gazete ilanından bir şeyler yakalıyor. anlayamadığım olay şu uyuşturucu yüklü gemi ile kgt'nin bu ikinci adamı arasında polat'ın kurduğu ilişki nedir yani bu eleman ne yapıyor hangi bilgiyi kime satıyor ? Bu şahıs dizideki testerenin köstebeği mi çıktı hangi bilgileri testere ile paylaşıyor ? Mevzuyu anlamayan birine anlatabilir misiniz ?

kgt kostebegi ufak ufak bilgi satip parayi bulma derdinde. testere'ye ulasiyor diyor ki ey testere bizim taraftan herhangi bir operasyon belirtisi yok, sen mallarini rahat rahat kacirirsin.

peki polat nasil anliyor? gazete ilani, telefon numarasinin banka hesap nosu olmasi, larnaka bankasini hackleyip karsisina "s2" yani salon 2nolu adamin (kostebek) cikmasi.

polat kostebegi yakalayinca hem ikinci asil olan gemiyi yakalatiyor hem de aslanin bilgisi dahilinde mi olup olmadigini ogrenmek icin aslanin onunde sIkIyor.
  • nibba  (14.03.22 19:14:17)
@nibba'ya ek olarak;

yanlış hatırlamıyorsam orada Aslan'ı da test ediyor Polat, ondan da az da olsa şüpheleniyor. Adamının yaptığından haber var mı yok mu emin değil çünkü.
  • John Bloor  (15.03.22 10:54:40)