kredi kartından havale yapılıyor mu?

kısaca özet kredi kartımdan 10 bin lira gibi bir para çıkacak
taksitli nakit avansa baktım 1.5 a yakın faiz geliyor telefon aldıracağım yere çektireyim desem hem onlar yuzde 5 komisyon alıyor hem de ben sonradan taksitlendirince faiz biniyor. bu kartı kullanarak en mantıklı 10 bin lira harcaması nasıl olur?
kredi kartından bir hesaba havale yapıp onu sonradan taksinlendirebilir miyim?

kredi kartından taksitli nakit avans çekecek gibi yapıp çekme, hesaplama yap ama son aşamada ama iptal et. banka muhtemelen sms ile daha uygun faizli teklif sunar.

  • Northern Mariner  (13.03.22 00:27:42 ~ 00:28:31)
para cevirmenin alternatif yollari vardir.
altin almak, sonra satmak gibi.
aracilar ustunden komisyonla calismak gibi, size guvenicek araci bulmaniz mesele.
altin seklinde yapabilirsiniz en basit.
  • müptezeller diyari  (13.03.22 00:28:34)
kredi kartından havale bazı bankalarda var, ben 2014-2015 gibi hsbc'den yapmıştım bir kaç kere. ama bu durumda senden nakit avans faizi alıyorlar hergün. yani çok mantıklı değil. taksitli nakit avans daha mantıklı.

  • benim de soyleyeceklerim var  (13.03.22 00:30:31)
Yapılabiliyorsa bile "kredi kartından havale" demek taksitsiz nakit avans çekmek demek.
Cep telefonunda taksit sayısı 3 ile sınırlandırılmıştı sanırım.

Sizin için en iyi seçenek taksitli nakit avans olacak büyük ihtimalle.
Elinizde nakit-sıcak para olacağı için bence sahibinden.com'a bir bakın. Daha ucuza, kullanılmamış veya 5-10 gün kullanılmış bir telefonu belki de %20 daha ucuza alırsınız.
  • michael_knight  (13.03.22 12:05:40)