İmzanızı nasıl atıyorsunuz

İsmim 5 harf, soyadım 3 harf. Ben ismimin ilk harfi ve soyadımın hepsini birleşip bir şekilde el yazısıyla yazıp ortasından bir çizgi çekiyorum ama çok kolay aslında taklit edilmesi. Siz nasıl atıyorsunuz imzanızı ben nasıl zorlaştırabilirim acep?

Sembol yaratabilirsiniz size özgü.

  • lüzumsuz adam  (12.03.22 19:04:54)
İsmimin ilk harfi belirgin olacak şekilde tamamı. Taklidi aşırı kolay olmasına rağmen birkaç ay evvel önemli bir evrağa imza atmam gerekti ve pasaportumdaki imzaya benzetebilmek için sayfalarca imza çalıştım buna rağmen tutturamadım. Eser sahibi hariç herkes taklit edebilir.

  • IncredibleMau  (12.03.22 19:21:08)
ismimi yazıyorum şekilli şukullu. taklidi imkansız

  • kimwexler  (12.03.22 19:34:34)
ismin ilk harfi büyük, diğer harfler küçük, soyadın ilk harfi büyük. harfler saga dogru 20 derece kadar eğik.

  • tabudeviren  (12.03.22 19:40:50)
2022 yılında imzanın eskisi kadar önemi kalmadı, sadece imza taklidi ile zora düşmek pek mümkün değil, o yüzden taklidi zor bir imza aramaya gerek olmadığını düşünüyorum.

Benimki ilk ismimin ilk harfi(büyük), ikinci ismimin tamamı(küçük) ve soyismimin ilk harfi(büyük) şeklinde.
  • Bruce  (12.03.22 19:50:51)
tamamı küçük harflerle adım, soyadımın baş harfi ve nokta. adım soyadım aynı harfle başlıyor, şekil duruyor. imza atmayı özledim.

  • aydonno  (12.03.22 20:45:58)
Bir muzik grubu ismini ilk harfiyle başlayip gerisini karalayarak atıyorum

  • stavro  (12.03.22 23:17:30)
İsmimi atıyorum sadece. Yıldızlı falan.

  • Hallegadola  (13.03.22 16:41:12)
ismin ilk harfi . soyismin tamamı ama çok okunaklı olmuyor soyismim.

bu arada imzanızdan memnun değilseniz ya bir karigrafa imza tasarlatın ya da bu karigrafların youtube veya instagram sayfası oluyor, bir çok örnek gösteriyorlar, o örnek isimlere benzer bir isminiz varsa oradan esinlenebilirsiniz.
  • Fusha  (13.03.22 16:46:45)