Covid burun akıntısı yapmıyor değil mi?

Sinüsler full dolu, baş ağrısı hafif ateş ve gözler yanıyor, eklemler ağırıyor, halsizlik var ama covid değilimdir herhalde? Burnum çok akıyor da…

Ben 2021 Nisan'da olmuştum. Evde dört kişi hasta olduk, sadece benim burnum akıyordu. Şelale gibiydi.

Covid olabilir de olmayabilir de.

Geçmiş olsun.
  • hayirsiz  (12.03.22 15:47:39 ~ 15:51:10)
Selamlar, 3 gündür sadece burnum akıyor ve ara ara hapşırıyorum, baş ağrısı yok, hafif sıcakladım ama ateşimi ölçmedim açıkcası, halsizlik de boğaz ağrısı da yok. Ama dediğim gibi sürekli burun siliyorum, sinüsler dolu. Ben sürekli düz grip olduğunu düşündüm havalardan da, ama bugün self covid testlerinden yaptım. Sonucum covid pozitif çıktı.

  • bubiruyaolmali  (12.03.22 16:06:42)
Son varyantta burun akıntısı var.

  • primetime  (12.03.22 17:15:42)
bende yaptı.

  • kimwexler  (12.03.22 17:19:07)
Covid için gereken şartların hepsini karşılıyosun. Aynı semptomlar bende de vardı ve pozitif çıktım. Koku ve tat kaybolması hariç tuhaf tuhaf bir sürü şey yaptı. Hatta yakınlarımda anlık gelen ve günlerce geçmeyen üşüme nöbetleri oldu. Ayağa kalkınca başı dönmesi yaşadılar vs.

  • IncredibleMau  (12.03.22 18:19:27)