Parası neyse verilerek düğünde ünlü sanatçı çıkartılabilir mi?

Mesela Tarkan, diyelim ki 10 milyon lira vererek ikna edilebilir mi? Yoksa belirli bir kalibre üzerinde ki sanatçılar böyle etkinliklere çıkıp kişisel markasını zedelemez mi?

belli para üzerinde kalibre kalacağını düşünmüyorum

  • kelepir  (11.03.22 22:08:23)
parasini verdikten sonra getirtemeyecegin unlu yok, yerli veya yabanci.

  • sckxyss  (11.03.22 22:11:02)
shakira'yi bir arap dugununde hatirliyorum. youtube'da gormustum. parasini verirsen cristiano ronalda bile gelip taki toreninde toplu igne tutabilir. (cok emin degilim :p)

  • exlibris  (11.03.22 22:15:12)
Formatı uygunsa, bence gelirler, neden gelmesinler ki?

Yabancılar için olanını buldum.

www.businessinsider.com

Liste 2014'ten kalma, idare et :) Biraz aşağıya inince beyaz bir sayfa çıkıyor, orada birçok yabancı ünlüyü buldum.

Avril Lavigne minimum $500.000 istiyormuş mesela.
  • hayirsiz  (11.03.22 22:18:56 ~ 22:21:38)
@hayirsiz valla liste çok makbule geçti. Arkadaşla bu konu üzerinde konuşuyorduk da, kendisi Tarkan'ın bu ülkede kişisel herhangi bir etkinliğe (düğün, eğlence vb) katılabilecek para miktarının olmadığını iddia ediyordu. Kendisine bu linki attım, dünya yıldızlarının bile bir fiyatının olduğunu öğrenip sustu.:D

  • skzr  (11.03.22 22:28:36)
@skzr zaten tarkani dugunune cikaratacak adam dugununu kardesler dugun sarayinda yapmaz. bilmem ne oteli balo salonunda yapar ki parasini verirsen tarkan gelir yani hasta falan degilse :) "abi o gun baska bir isim var" derse bilemeyiz tabi.

  • exlibris  (11.03.22 22:34:55)
@exlibris aman hocam koca Tarkan'ı getirecek kadar parası olan insan da zaten düğününü Çırağan Sarayı haricinde bir yerde de yapmaz. Ama cevabına çok güldüm, hatta kahkaha attım. :)

  • skzr  (11.03.22 22:40:39)
Çıkıyolar, 40bin e evin arka bahçesinde konser verdirenler gördüm.

  • erty_ksk  (12.03.22 11:25:06)
Çıkar abi niye çıkmasın "ekstra" dedikleri şey bunlar zaten.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (12.03.22 11:27:36)
Bir akrabamın düğününde - yanlış hatırlamıyorsam - Hakan Altun çıkmıştı. O düğün baya şaşalıydı.

  • put it in your appropriate place  (12.03.22 12:35:14)
Ben denk gelmistim tarkan olmasa iste hakan altun seviyesine.

Birak konser vermeyi milleti oynatiyor eline mikrofonu alip gaz veriyor satasiyor.
Baya dugun sarkicisi moduna giriyorlar.
  • divit  (12.03.22 12:51:44)
nevzat aydın doğum gününde mfö ile anlaşmıştı, konser vermişlerdi sanırım.

şöyle bir durum var. olaya organizasyon olarak bakıyorlar aslında. yani bir konser organizasyonu olunca çoğu kaşelerini öderseniz çıkabilir uygun şartlarda. düğün dışında normal konserde de birçok müzisyenin şartları olabiliyor zaten. kuliste şunlar olacak, şu tarz bir sahnede çıkarım vs. gibi. düğün de olsa tarkan gibi birinin sahne alması için şartların yüksek olması gerekir. kardeşler düğün salonunda sahne almaz mesela. onun dışında tarkan yine şartlardan bağımsız olarak düğünde çıkmayabilir bence.
  • black mamba  (12.03.22 15:25:11)
bir çok sanatçının geldiği düğüne gittim, kenan doğulular vs. hepsi gidiyor.
bir tek tarkan bir ev parası almazsa gelmez bence

  • kurcalamabozarsin  (12.03.22 15:41:38)
Unlu demek o demek zaten. Tarkan daha populer zamanlarinda dahi yurtdisindan Rize'nin bir koyune konsere gitmisti.

  • dunal  (12.03.22 19:39:03 ~ 19:39:41)