[]

Öğrenci affı çıkar mı bu sene

Sözlükte takibe aldım gerçi başlığı her gün heyecanla bakıuorum entrylere ama burda belki daha bi bilen vardır son durumu. Çıkacak gbi midir, tez aşamasında 2020de laps diye attılar bir mektup parçası göndererek. Af çıkınca yine alese mi girmek gerekecek nasıl oluyor acaba var mı bilen?
 
benim zamanımda atılma vardı, tek dersten bile kalınca atılıyordun. ben tez aşamasında bırakıp ilişiğimi kesmiştim. bile isteye. ama sonra af çıkınca geri döndüm. ne yaptım tam hatırlamıyorum ama sadece okula başvurdum. ales falan yoktu. başka bir şeyi yok. kaldıgım yerden (tez aşamasından) devam etmiştim.


  • halboyle  (11.03.22 20:03:12) 
Çıkmaz hele bu sene hiç ihtimal vermiyorum.
44c siye bişey çıkarttılar okullara çok daha karlı oluyor zaten.
Bekleyeceğinize yeniden bi okula kaydolun, aldıklarınızı aaydırırsınız.
  • rewlack  (11.03.22 23:17:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.