[]

tsubasa vuruş

Arkadaşlar merhaba,

görselde görünen şutun adını hatırlayan var mı?


 
Bu Tsubasa ve Misaki'nin birlikte yaptığı Twin vuruşu.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (11.03.22 11:05:47) 
fotodakiler subasa ve misaki olduğu için twin vuruş diyorum.

ama twin vuruş diye aratılınca dazlak ikiz kardeşlerin birebir aynı vuruşu var onların twin vuruşuyla karıştırılmamalı.
  • onemoremile  (11.03.22 11:05:49) 
türkçe'de kartal vuruşuydu sanırım.

çocukken bunu yapmaya çalışıp düşerdik sürekli
  • duyurukullanıcısı  (11.03.22 12:10:36) 
yok kartal vuruşu tek kişi yapılıyor. yapan birkaç kişi var, patenti kimde olduğu bilinmemekle birlikte pek hazetmem ama (benim için hyuga>wakabayashi>misaki>tsubasa) en güzel kaptan yapar.


  • onemoremile  (11.03.22 12:33:39) 
İkiz Şut idi o zamanki tabirimizle :D


  • lüzumsuz adam  (11.03.22 14:17:22) 
Twin Shot (ツインシュート, tsuin shūto) :))


  • Northern Mariner  (11.03.22 19:09:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.