[]

2 aylık pc'de fan bozulur mu?

2 ay önce msi all in one pc aldım ev ortamına. Bugün bilgisayar açılırken ekranda cpu fan error mesajı veriyor. Isınma 95 derecelere kadar çıkıyor. Elimle vurunca çalışır gibi oluyor ama sonra duruyor, Bi çalışır gibi oluyor sonra duruyor.
2 aylık pc'de normal midir bu sorun?
Msi servise mi götürmem lazım ben şimdi bunu?


 
20 yıllık bilgisayarcıyım , normal değil. aldığın yeri ara iade etmek istiyorum de.
servis 30 iş günü yasal süreyi kullanmak ister. bekleyemem de. Doa raporu dedikleri bir belge ile yenisini alıp sana verirler. gerisini müşteri memnuniyeti adına marka halleder.

  • devilone  (11.03.22 08:45:00) 
Bozulabilir. Çok beklenen bir durum değildir ama elektronik ortamda her an her şey olabilir.
Garantisi devam eden ürün olduğu için servise götürmen daha mantıklı.

  • foolrules  (11.03.22 08:46:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.